How-to

How-to: 5 ресурсів для розшифровки складу косметики

Якщо ви хочете знати про косметику трохи більше, ніж її об’єм, призначення і вартість, починайте з вивчення складів. Завдяки сучасному тренду на отримання знань з’явилася достатня кількість сайтів і додатків, які не потребують від вас занурення в курс хімії.

Найпопулярніший аналізатор складів в Азії – CosDNA, що існує завдяки косметичним ентузіастам. Споживач може вручну переписати склад і завантажити його в поле на сайті, після чого доступ до інформації про продукт може мати кожен читач, що особливо важливо з азіатською косметикою, склади якої на латиниці до сих пір складно знайти. На сайті існує пошук і опис інгредієнтів, а також аналіз складів на предмет потенційного провокування акне і роздратування. Мінус – дизайн з нульових.

Мобільний додаток HwaHae є беззаперечним лідером по завантаженню в області косметичних додатків на Google Play Store і Apple App Store з самого моменту запуску в 2013 році. Уже через рік стартап підняв 540000 $ ангельських інвестицій і в даний момент не має конкурентів. Погана новина в тому, що додаток на корейській мові, що зажадає від користувача великих часових затрат для пошуку потрібної інформації, однак склади написані, переважно, на латиниці, а завдяки зрозумілим віджетів і фотографій користувачів можна миттєво дізнатися рейтинг, якість складу, поведінка на шкірі і відтінки того чи іншого продукту. У базі аплікації – близько 80000 косметичних засобів. Можна сказати, що якщо ви не дружите з корейським, то додаток – для б’юті-гиків. Втім, в мережі можна знайти гід по додатком для iOS англійською мовою.

INCI – Міжнародна Номенклатура Косметичних Інгредієнтів, створена для упорядкування назв існуючих компонентів. На сайті Cosmetic Ingredient Review, створеної асоціаціями торгівлі в косметичної індустрії за підтримки американського уряду в 1976 році, створена велика інформаційна база про косметичних інгредієнтів. Представлені звіти настільки об’ємні, що відкриваються в PDF, тому практичне застосування знайдуть тільки в руках дуже цікавих споживачів.

INCI Decoder – зовсім молодий сайт, створений в 2016 році. Однак дуже простий і зручний, як раз для новачків. Користувачі можу прочитати склади з базової розшифровкою для продуктів, завантажити власні склади, ставши творцем контенту, а також окремо почитати про інгредієнти. Сайт має прості, сучасні та зручні інтерфейс і навігацію.

PubMed – англомовна текстова база даних медичних та біологічних публікацій, створена Національним центром біотехнологічної інформації (NCBI) на основі розділу «біотехнологія» Національної медичної бібліотеки США. Це класика, яка має 25 млн. Цитувань. Щорічно база даних цього ресурсу збільшується на 500000 документів, а значить, тут можна знайти відповідь практично на будь-який виникає питання, що стосується медицини, біотехнологій, хімії та детальне дослідження того, як впливає на шкіру той чи інший компонент. Має свої мобільні додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.