How-to

Яйце, лайм, пір’я: як тестують косметику в японських журналах

Якщо ви не працювали в б’юті-журналістиці, то не знаєте про те, що всі прес-релізи косметичних продуктів виглядають приблизно однаково. Точніше, однаково безглуздо і безглуздо. Одна з головних завдань редактора – перевести цю маячню на доступну мову і вичавити суть. Власне, в друкованому вигляді опису новинок виглядають так само безглуздо. Але в Азії все по-іншому!

Японський глянець – піонер в області інтерактивності. Експерименти, які редактори Voce, Biteki, Maquia проводять з косметикою, наочні і навіть нещадні. Якість покриття тональними засобами вони тестую на цитрусових і зеленому листі рослин, щоб показати, наскільки добре продукти камуфлируют пори і зморшки. Здатність туші склеювати вії, давати обсяг або подовження демонструють тести на пір’ї птахів. Щоб подивитися, як поводиться пудра на потіють особі, журналісти обприскують пудру з розпилювача водою, а для демонстрації її прозорості використовують яєчну шкаралупу. Стійкість помади визначається за допомогою чашки і штучних губ.

Тестування тональних продуктів – ціла наука. Так, для визначення легкості текстури журналісти беруть 10-20 тональних кремів, краплю кожного наносять на плоску поверхню під нахилом і дивляться, наскільки сильно крапля потекла: щільні креми довго тримаються на одному місці, легкі – витікають. Для визначення якості маскування пір тональні засоби наносять на лайми або лимони. Легкість нанесення перевіряють шляхом розмазування кремів з однаковою силою програми: чим еластичнішою крем, тим легше його наносити. Світловідбиваючі характеристики демонструють на зміну тону шкіри після нанесення: чим яскравіше шкіра, тим краще властивості тонального.

Стійкість засобів перевіряють за допомогою штучної шкіри, що імітує шкіру людини, води (блакитна крапля) і штучного шкірного жиру (червона крапля). Якісний продукт зберігає форму.

Як перевірити, чи не сушить чи тональний крем шкіру, проявляючи зморшки? За допомогою тесту, на який наносять продукт і залишають на 12 годин.

Окислення пудри (схильність до потемніння) і її зміна під дією шкірного сала тестується на склі, на яке наноситься засіб, що імітує жир, поверх нього наноситься тональний крем або пудра.

Прозорість пудри і її здатність пропускати світло демонструє яєчна шкаралупа: щоб продемонструвати світловідбиваючі здатності, засіб наносять на шкаралупу і підсвічують. Якщо світло проникає, пудра погіршить колір обличчя.

Наскільки добре пудра може вирівняти тон шкіри? Це можна дізнатися, завдавши її на штучну шкіру, розтягнувши в 20 разів і зробити фото при 60-кратному збільшенні. Якщо при розтягуванні засіб залишається в’язким і не тріскається, треба брати.

Очищаючі продукти тестуються не менш цікаво: здатність піни до розтікання, дитячі пупси, цитрусові. Наприклад, гідрофільні масла наносять на лайм і роблять 30 масажними рухами, показуючи швидкість і якість очищення за певний проміжок часу.

Крім цього, в кожному номері публікують майстер-класи з самомасажу під час нанесення косметичних продуктів по догляду.

Джерела фото – Blondycandy, Style M Clinic, Furoku.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.