Корейска косметика

Ензимні пудри: продукт-мультітаскер

Колись інноваційний продукт – пудру для вмивання – зараз можна зустріти в асортименті марки будь-якого цінового сегмента. Незважаючи на розкид цін від $ 7 до $ 70, варто відзначити той факт, що основа майже всіх засобів цієї категорії – ензими, кукурудзяний крохмаль, м’які пави і сода.

Пудри для вмивання надзвичайно зручні. По суті, це продукт, що поєднує в собі властивості очищувача і ексфоліатора. За якісне зняття залишків декоративної косметики, очищення пір в складі пудр відповідають м’які поверхнево-активні речовини. За регуляцію вироблення себума і полірування рогового шару – кукурудзяний крохмаль. З цією ж метою в пудри часто додається гідрокарбонат натрію (сода), яка, незважаючи на стрімкий розвиток індустрії краси, продовжує залишатися одним з кращих очисників забитих пір.

Однак найважливіший компонент в пудрах – ензими, переважно папаин. Ензими – це натуральні ферменти, що розчиняють сальні пробки, забруднення, ороговілі клітини, які закупорюють пори і провокують появу запалень і нерівностей. Крім цього, найвідоміші природні ензими – папаїн і бромелайн – володіють протизапальними властивостями, прискорюють обмінні процеси і стимулюють оновлення шкіри.

Величезний плюс на користь ензимної ексфоліаціі – м’якість впливу в порівнянні з скрабами і можливість використання круглий рік в порівнянні з кислотами, оскільки ензими не підвищують фоточувстітельность шкіри.

Для кого?

Ензимним пудрам буде рада шкіра будь-якого типу. Володарі жирної шкіри можуть використовувати її щодня, нормальної та комбінованої – 1 раз в 2-3 дня, чутливої і сухої – 1 раз в тиждень.

Багатофункціональність

Пудри настільки універсальні, що можуть замінити відразу кілька засобів.

  • Змішайте щіпку пудри з водою в долонях, збийте до утворення піни, вмийтеся. При цьому варіанті використання пудра замінює пінку для вмивання. Якщо використовувати сіточку або спонж конняку, пінка від пудри буде пишною і пружною.
  • 1-2 щіпки пудри висипте в суху долоню і помасажуйте протягом хвилини особа – цей прийом замінить ритуал скрабування.
  • 2-3 щіпки пудри змішайте з невеликою кількістю води в керамічної піалі, нанесіть суміш на чисту суху шкіру обличчя, залиште на 5 хвилин, змийте. Ця маска вирівняє колір і мікрорельєф особи, очистить пори і зробить їх вузькими.
  • Спіньте необхідну кількість пудри з водою, нанесіть на будь-які ділянки тіла, які потребують пом’якшення і відлущування (лікті, коліна, спина, зона декольте). Це допоможе розгладити шкіру і усунути висипання.
  • Змішайте в долоні свій шампунь і 2-4 щіпки пудри, нанесіть на шкіру голови, помасажуйте, змийте. Такий прийом відлущує відмерлі клітини, покращуючи ріст волосся і регулюючи виділення себума.

Фото – StyleStory.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.