Пори

«Полуничний ніс»: як зробити пори чистими

У корейців є дуже неприємне поняття «полуничний ніс»: вони вважають, що забиті розширені пори нагадують полуницю, і створюють засоби для вирішення цієї проблеми.
Нас часто запитують про те, як зробити широкі пори вже, але погана новина в тому, що розмір пор – генетично задана історія, боротися з якою немає сенсу.

Хороша новина: можна зробити так, що вони будуть виглядати краще (ну, не так сильно дратувати, ок).

Почати варто з правильного очищення, яке полягає в використанні гідрофільного масла / очищаючого крему / бальзаму, що видаляють жірорасворімую косметику, а також розм’якшуються сальні пробки в порах, і подальшому умовно очищає піною, вимиває забруднення з пір і залишки масла. Хороший помічник у боротьбі за непомітні пори – спонж конняку, щітки для вмивання та скатки, які м’яко відлущують ометвевшіе клітини, що закупорюють пори.

Важливо пам’ятати, що кошти з SPF проходять в категорії декоративної косметики і вважаються комедогеннимі (переважно, це стосується продуктів з фізичними фільтрами, оксидами металів), тому теж знімаються маслом або бальзамом.

Чим краще зволожена шкіра, тим менше забиваються пори. Це варто пам’ятати любителям матирования будь-яким способом: шкіра, позбавлена ​​гідроліпідної мантії, намагається будь-яким шляхом відновити її, захищаючись, і виробляє подвійну кількість жиру-рятівника. Перейдіть на легкі знежирені і бессіліконовие зволожуючі засоби.

Щоб провести міні-спа для проблемної шкіри будинку, виділіть час: після ретельного очищення і відлущування протріть шкіру лосьйоном або тоніком з кислотами, почекайте 10 хвилин, нанесіть очищувальну маску на основі глини або попелу (не давайте масці висихати – обприскуйте обличчя водою з розпилювача) , через 15 хвилин змийте водою кімнатної температури і нанесіть будь-яку зволожуючу маску. Шкіра буде вдячна, повірте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.