Корейска косметика

Корейські ампули: що, як, навіщо?

Асортимент і різноманітність корейських продуктів збиває з пантелику, погодьтеся. Здається, неможливо розібратися в суті кожного, страшно нанести якийсь засіб не в тій послідовності, яка потрібна, і простіше взяти зрозуміле. Давайте розбиратися – це легко.

Назва “ампула” навіває думки про медицину. Привіт, маркетинг! Насправді в Південній Кореї все, що наноситься на шкіру після очищення і тонізації, вважається лікуванням шкіри і підбирається з проблематики і потребам. Ампули містять велику (більше того, максимально можливу в косметиці) концентрацію активних інгредієнтів, ніж есенції і лосьйони, а їх текстура буває різною – від невагомою до щільної, тягучою. Якщо порівнювати їх з європейської чи американської косметикою, протягом “родичі” ампул – сироватки та концентрати.

Ампула Sidmool Alpha Whitening Power Ampoule

Ампули не використовуються на постійній основі: виробники рекомендують наносити ампули курсами або в міру необхідності, коли шкірі потрібна особлива підтримка. Наносите їх відразу після тонера або лосьйону, якщо текстура вашої ампули водяниста, і після есенції / сироватки – при щільній в’язкої текстурою. Таким чином ви просто будете дотримуватися головного правила нанесення – від самого рідкого до самого щільному.

Втім, одна з найвідоміших б’юті-блогерів і експертів в області азіатської косметики Рене aka Gothamista, провівши ряд експериментів з ампулою Pyunkang Yul, прийшла до висновку, що цей продукт розкриває свої властивості максимально при нанесенні його останнім етапом догляду, як нічну маску – поверх крему. Ампули такий же текстури, як вищезгадана Pyunkang Yul, наносяться й не розмазують, а прикладати, рухами долонь.

Ампула Pyunkang Yul Moisture Ampoule

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.