Жирна шкіра

Пори і старіння

Один з другорядних ознак старіння шкіри –
пористість. Вона виражається розширенням отворів вивідних проток потових і сальних залоз. Зовні шкіра має вигляд лимонної або апельсинової кірки, груба, потовщена. В основі цих змін лежить гіпотонія або атонія м’яких тканин, а також гравітація, відтягуються тканини вниз.

Вирішення цієї проблеми за допомогою косметики полягає в використанні кислот, вітаміну С і ретиноидов, що очищають і зміцнюють пори в довгостроковій перспективі. Хороший короткостроковий результат дають ліфтінгові кошти, але захоплюватися ними не варто: такі продукти підсушують епідерміс, що в перспективі може дати збільшення зморшок від дегідратації шкіри. Використовувати курсами або в комбінації з хорошим зволожуючим кремом.

Очевидно, що важливо ретельно очищати шкіру, якщо пори широкі. Хороша новина в тому, що широкі пори з жирною шкірою очищати простіше, ніж вузькі, при яких секрет накопичується в протоці, не маючи можливості вийти легко. Якщо продовжити процедуру демакіяжу гідрофільним маслом або бальзамом до 3-5 хвилин хоча б 1-2 разів на тиждень, можна побачити якісно новий рівень чистоти пір. Цікаві і вельми показові тести очищувальних засобів проводять японські глянцеві журнали. Наприклад, якість очищення вони демонструють на цитрусових.

Миттєвий косметичний ефект досягається використанням праймерів, вигладжують поверхню обличчя і маскують таким чином розширені пори. Відмінник в цьому питанні – знаменитий Egg Pore Silky Smooth Balm Primer від Tony Moly, який не знімають з виробництва, а лише оновлюють вже більше 6 років, що можна назвати рекордом для корейського ринку косметики. Можна сказати, що це “затирка” для нерівній шкіри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.