Бестселер бренду Cuskin. Крем на основі багатошарової емульсії, лягає як друга шкіра, відновлює склад ліпідів захисного бар’єру шкіри. Крем активізує процеси реструктуризації, підвищує пружність шкіри, зволожує та захищає.
Відновлює мікробіом шкіри, підвищує імунний захист. Ідеальний як для зневодненої шкіри, так і для схильної до жирності. Рекомендується чутливій шкірі будь-якого типу.
Має комфортну вершкову текстуру і швидко вбирається, не залишаючи жирного блиску. Ідеальний засіб для відновлення після активів та ретинолу.
Дія крему:
Глибоко зволожує та перешкоджає втрату вологи.
Розгладжує зморшки.
Відновлює після активів і ретинолу.
Регенерує пошкоджені клітини.
Підвищує пружність та еластичність.
Знімає запалення та почервоніння.
Освітлює пігментацію та постакне.
Відновлює захисний бар’єр.
Надає здорового та доглянутого вигляду.
Тип шкіри:
Усі типи шкіри.
Чутлива.
Показання:
Зневоднена шкіра.
Порушений захисний бар’єр.
Нерівний тон шкіри.
Розширені пори.
Роздратування після активів.
Спосіб застосування:
Після очищення, тонізації та сироватки нанесіть необхідну кількість крему на обличчя, рівномірно розподіліть та дочекайтесь поглинання.
Об’єм: 50 мл















































































































































































































Юлія –
Крем дуже комфортний по відчуттях для моєї комбі шкіри, не обтяжує, не дає жирного блиску і в той же час чудово зволожує. Ідеальна консистенція, швидко вбирається в шкіру і не залишає липкості. Шкіра після використання сяє та виглядає здоровою. Для тих, хто любить більш легкі гелеві текстури, але також хоче хороше зволоження – ідеальний варіант.
Башинська Анна –
Має запах мила, мені не подобається. По текстурі приємний, лягає добре. В мене дуже чутлива шкіра, тому додам відгук ще через тиждень.
Оксана –
Найкращий крем евер,зволожує,наповнює,відновлює,прибирає подразнення,моя мега чутлива комбі шкіра тільки з ним чудово себе почуває☺️
Я забула,що таке сухість і лущення з цим кремом,дуже задоволена.Користуюсь вже 3 -й рік.
Ксюха –
Найкращий крем,з ним немає шансів в сухості і лущення , моїй чутливій комбі шкірі підійшов ідеально.
Оксана –
Крем пречудовий, варто лиш спробувати,і вже інших не захочете☺️
Оксана –
Маю комбіновану,чутливу шкіру,взяла як бар’єрний засіб і для відновлення ,бо зимою обвітрюється сильно,прекрасно справився і тепер він і на день і на ніч,шкіра зволожена,сяє,вже не хочу інші креми)
Кобильчук Марина –
Начитавшись і наслухавшись гарних відгуків купила даний крем, оскільки ще й також люблю продукцію Cu skin, але крем взагалі не сподобався, запах неприємний, на моїй жирній шкірі відчувався важко, наче якийсь парниковий ефект створював. Під час користування почали вилазити болючі підшкірники, навіть в тих місцях, в яких ніколи їх не було. Перестала користуватися ним і все пройшло.
Віддала крем хлопцю з сухою шкірою, йому гарно прибирав сухість, зволожував та прибирав приливи розацеа, але його почало також безбожно сипати, відмовився користуватися. Зараз мажу ним пʼятки, бо шкода викидати 🥲