Антивікова косметика

Втомлений тип старіння: косметика, косметологія, режим

Цей тип старіння називають простіше – “стомлене обличчя”. Подобаєтеся собі вранці, а до вечора відображення в дзеркалі виглядає сумним, сумним, виснаженим, постарілим? Ласкаво просимо до клубу! Втім, є хороші новини: стомлене обличчя вважається найбільш сприятливим типом старіння, відмінно реагує на косметичний догляд і легко піддається корекції у косметолога.

Для кого характерний?

Нормальний і комбінований типи шкіри
Середньорозвинених підшкірно-жирова клітковина і м’язовий шар
Овальна або ромбовидна форми особи
Нормальне або худорлявої статури

Вікові зміни:

Зниження м’язового тонусу
Зниження тургору шкіри
Опущення куточків очей і рота
Яскраво виражені носослізний борозна і носогубних складка
Тьмяний колір обличчя
Пастозность і втрата обсягів, в’ялість

Перші вікові ознаки з’являються в районі Носослізний борозни і щічні-виличної області: саме порожнечі в цих областях надають особі втомлений вигляд. При корекції косметологи не враховують вік пацієнтів, адже всі ці ознаки можуть формуватися в відносно ранньому віці через способу життя.

Косметика

Шкіра миттєво відреагує на креми, сироватки і маски з вітамінами С і Е, які блокують дію вільних радикалів і захищають шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, продукти з високим вмістом різних антиоксидантів і всі засоби з позначкою “energizing”. AHA-кислоти теж показані при такому типі старіння – вони дають миттєве сяйво, покращують колір обличчя і стимулюють синтез колагену.

Додайте в догляд популярні зараз масла: вибирайте за типом шкіри і наносите під масло зволожуючі лосьйон / тонер / сироватку / ампулу, оскільки самі по собі масла не зволожують. Масла відмінно живлять, підвищують тонус і еластичність, відновлюють шкіру.

Шопінг-лист: очищувач з антиоксидантами Krave Beauty Matcha Hemp Hydrating Cleanser, тонер для втомленою шкіри Benton Cacao Moist and Mild Toner, скатка з AHA-кислотами Skinfood Pineapple Deep Peeling, сироватка з 20% L-аскорбінової кислоти Tiam З My Signature C Source, вітамінний крем Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream.

Косметологія

Моделювання особи філлерамі, біоревіталізація, мезотерапія, термоліфтінга, лазерні шліфовки, плазмоліфтінг, HydraFacial. З класичних неінвазивних ручних методик – тонізуючі масажі, хімічні пілінги, мікроструми і процедури по догляду, що покращують тонус і мікроциркуляцію. При стомленому типі старіння змінюються контури: провалюється нососльозова борозна і з’являються носогубні складки через відхід обсягу в середньої третини обличчя, тому вони коригуються не місцевим введенням філерів, а підняттям філлерамі виличної області. Саме цей тип старіння потрібно коригувати контурній пластикою відразу, як тільки з’явилися зміни, оскільки іншими методами проблема вирішується не так ефективно.

Режим

Як не дивно, але стомлене обличчя – дуже хороший тип старіння, який вдячно відгукується не тільки на процедури, але на правильний спосіб життя: правильне харчування, повноцінний сон, свіже повітря, спорт і питний режим відтягнуть похід до косметолога на тривалий термін. Найкраще, що можна зробити для своєї краси, – виспатися.

Фото – eightsleep.com, Amazon.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.