Гаджети та аксесуари

Вилиці як у Джолі! Вібромасажер Wellderma

Вилиці як у Джолі? Хто не мріє? Киньте в мене камінь першими))) Високі гострі вилиці, чітка лінія підборіддя, виражений “кут молодості” (кут щелепи під вухом) – все це нинішні атрибути красивого обличчя. Скільки дівчат у відчайдушному бажанні зліпити себе за образом ставили нитки в овал обличчя, кололи літри філерів … Що ж, ми теж спробуємо, але не такими радикальними методами. А за допомогою масажу!

Пливе овал обличчя, навислі повіки, обвислі щоки, виражені брилі – найчастіше це проблеми набряклості, яка виникає через труднощі лімфотоку. Плюс затискання м’язів обличчя – при стресі ми мимоволі напружуємо м’язи, похмурэємо брови, стискаємо щелепи, підтискаємо губи. М’язи фіксуються в такому положенні, утворюються заломи на шкірі, зморшки. Міжбрівна зморшка, носогубні складки, опущені куточки губ – все це формує втомлений похмурий вигляд і додає років.

Такі проблеми вирішуються масажем обличчя. Очевидно, що результат буде залежати, звичайно, від ступеня занедбаності проблеми. Але він безсумнівно буде, особливо, якщо проявити терпіння і системність.

Звичайно, грамотно опрацювати м’язи може тільки професіонал. Але і в домашніх умовах можна допомогти обличчю “розслабитися” і активувати лімфоток, щоб зменшити набряклість.

Девайсів для масажу маса – по-перше, пальці, як найдієвіший інструмент 🙂 Потім всілякі скребки гуаша, нефритові та інші кам’яні ролики, вібруючі масажери, мікрострумові гаджети. І окремо стоїть V-подібний роликовий масажер – його форма зараз на піку популярності, якраз через роботу із вилицями і лінією підборіддя.

Відразу питання – чи варто купувати дешевий масажер на Аліекспресс або в будь-якому іншому магазині “все по 10”. Відповідь однозначна – обличчя у вас одне. І воно гідне якісного та кращого. Дешеві масажери зазвичай зроблені з нетривкого матеріалу, який не проходить ніякої сертифікацію відповідності (тобто ми не знаємо, токсичний там пластик, наприклад, чи ні). Ще один мінус – неопрацьована форма. Якщо великі бренди розробляють свої масажери, враховуючи анатомічну будову обличчя, щоб принести користь при використанні, то китайський ноунейм зазвичай таким не заморочується. Зліпили гаджет на око – і гаразд. Добре якщо кути дряпати не будуть. А як це творіння буде проводити масаж, достеменно невідомо, тому що може взагалі шкодити, потрапляючи не за тими зонам.

Бренд Wellderma випускає різні види масажерів, серед них і роликовий. А у мене в руках ще крутіша модель-роликовий вібромасажер! Тобто його можна використовувати як класичну модель, а також в вібро-режим.

Дуже красива упаковка – таку і подарувати не соромно! Тим більше, що гаджет реально крутий. Зверніть увагу, що оригінальна модель упакована в заводській целофан поверх коробки, а також на цій плівці є дві наліпки. Одна з серійним номером девайса, друга з QR-кодом. Це знак того, що цей масажер не підробка. Ще одне свідчення справжності продукту – пластикова карта-сертифікат всередині коробки з оригінальним унікальним номером.

У комплекті є м’який мішечок, щоб можна було брати масажер з собою, і невелика інструкція.

Працює гаджет від однієї батарейки АА. Включається поворотом ковпачка ручки, є позначки, куди крутити. Вібрація сильна, відчутна і досить чутна. У комплекті, до речі, батарейки немає, треба купувати окремо.

Що обіцяє виробник при використанні роликового масажеру:

  • Моделює виразні контури особи
  • Повертає шкірі пружність
  • Прибирає друге підборіддя
  • Прибирає набряклість
  • Підтягує в’ялість шкіри
  • Покращує мікроциркуляцію крові
  • Вирівнює тон обличчя (якраз завдяки попередньому пункту)
  • Попереджає обвисання шкіри.

Перш ніж почати масаж, я наношу на обличчя тонер, сироватку або масло. Так ролики не будуть розтягувати шкіру, а  ковзати по ній і працювати з м’язами. 

Ролик треба тримати правильно! Під кутом, ручка дивиться від себе. Ось так не можна!

Не чіпаємо передню частину шиї! Зону щитовидки не можна масажувати і взагалі не рекомендується проявляти активність, навіть крем наносити легкими рухами торкаючись злегка.

Працюємо по масажних лініях. Наведу схему – це стандартно для будь-якого масажу.

Щоб розуміти, що саме ми масажуємо, непогано взагалі розуміти мінімально щодо будови м’язів обличчя. І тоді стає зрозумілі принципи масажних ліній.

Я використовую вібрацію масажера тільки на щелепної області і на шиї. Все ж вібрація вже надто потужна, мені здається, для делікатних зон це неприйнятно. Ще роликом в вібро-режим класно опрацьовувати потилицю – допомагає при “комп’ютерної” втоми.

Опрацьовуємо вилиці.

Профілактика кісетних зморшок навколо губ.

Овал обличчя.

Зворотною стороною ручки рухами вгору-вниз проводимо масаж зони під губами.

Вилиці.

Відновлюємо лімфоток. Від вух по боковій стороні шиї до ключиць. Від ключиць розбіжними рухами у сторони.

Я борюся за свій овал обличчя, щоб він не провисав, а також з набряками – у мене через це нависають брови і повіки. І масаж, о диво, піднімає брови, відкриває погляд! Це неймовірно! Тому я ввожу масаж на постійній основі у свій щоденний догляд за обличчям.

Зараз абсолютно ніхто не здивується, якщо ви дістанете роликовий масажер в літаку або кафе, тому що він став дуже популярним з легкої руки селебріті. Моя колега постійно використовує його протягом робочого дня, звівши це у звичку. Боротьба за вилиці Джолі вона, знаєте, така – нещадна 🙂

Зрозуміло, що це жарт, адже багато залежить від генетичної будови обличчя, ваги, способу життя. Але масаж точно не буде зайвим, а результат очевидним. Причому в будь-якому віці, тому що краса в 40 – це робота над собою в 20.

Купити за посиланнями:

Вібромасажер

Механічний масажер

Ще цікаві гаджети і косметика бренду Wellderma

Всім красивих точених вилиць та вічної молодості!

Ната і команда Hitomi

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.