How-to

7 Skin Method: зволоження тонером по-корейськи

Південна Корея – трендсеттер в індустрії краси. Щороку країну охоплює нове божевілля, підтримуване маркетологами. Пару років назад “Метод 7 тонерів” підняв продажу лосьйонів, сироваток, софтнеров і тонерів в кілька разів.

7 Skin Method – це метод догляду за шкірою, придуманий корейськими дерматологами для пацієнтів з жирною і проблемною шкірою, при якому рідке косметичний засіб наноситься в сім шарів. Слово Skin в назві означає зовсім не шкіру, а той самий звичний нам тонер, який в Кореї називається skin. Втім, адепти методу використовують будь-які продукти в рідкій формі: тонер, лосьйон, софтнер, скін, есенцію.

Щоб зрозуміти сенс 7 Skin Method, доведеться звернутися до основ. У російській мові немає відмінності між hydration і moisturizing – в обох випадках це “зволоження”. Однак різниця велика: гідратор мають легку текстуру і їх завдання полягає в насиченні шкіри вологою, моістурайзери завжди більш щільні, містять жири і силікони, вони покликані “запечатувати” вологу, створювати повітропроникну захисну плівку, що перешкоджає випаровуванню вологи. Позначку moisturizing на банках потрібно шукати власникам сухої шкіри, яка виділяє мало себума, що виконує захисну роль. Якщо у вас жирна / комбінована шкіра, сміливо звертайтеся до hydration.

Суть “Методу 7 тонерів” полягає в насиченні шкіри вологою без почуття жирності і тяжкості. Зволожена, пружна, гладка шкіра без липкості – мрія! Крім цього, використання всього одного засобу зводить до мінімуму ризик отримати алергічну реакцію або роздратування від комбінації різних продуктів, склади яких можуть сперечатися. Крім цього, метод можна використовувати для того, щоб заспокоїти шкіру після алергії, подразнення, в період загострення акне і після агресивних косметологічних процедур.

Що вибрати?

Обов’язково вибирати продукт за типом шкіри і проблематики. Ретельно вивчити склад: в тонері не повинно бути спирту, ПАВов, кислот та інших агресивних компонентів. Ідеальні японські гіалуронові лосьйони. Продукти можна комбінувати, використовуючи 2-3 кошти з легкою текстурою і складами, вирішальними різні проблеми зі шкірою.

Як використовувати?

Нанесіть перший шар за допомогою ватного диска, а такі – поплескували, притискають рухами за допомогою долонь, трохи зігріваючи засіб в руках. Цей прийом покращує пенетрацию (проникнення) продукту в шкіру, а також забезпечує поліпшення кровообігу завдяки легкому масажу. Не обов’язково наносити відразу 7 шарів – починайте з трьох, поступово додаючи при необхідності. Якщо вам не вистачає почуття захисту, використовуйте крем або масло як останній шар. Через 10-15 хвилин після нашарування догляду можна наносити сонцезахисний або тональний крем.

Відповідні продукти: Benton Snail Bee High Content Skin, Benton Fermentation Essence, Hada Labo Lifting Alpha Lotion, Hada Labo Gokujyun Super Hyaluronic Acid Lotion, Roland Biyougeneki, Hada Labo Shirojyun Premium Medicated Whitening Lotion.

Фото – K-Beauty Blog

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.