Хімія

Гідрофільне масло

У 1967 році легендарний Шу Уемура представив революційно новий засіб – гидрофильное масло. Працюючи візажистом на зйомках кіно в кінці 50-х, Уемура відкрив особливий продукт для демакіяжу на масляній основі, який прекрасно видаляв важкий і стійкий грим, не висушуючи шкіру. Пізніше гідрофільні масла з’явилися у багатьох брендів, але саме зараз косметична індустрія переживає бум на гідрофільні продукти для демакіяжу.

Помилково вважається, що гідрофільні масла винайшли корейці для видалення популярних bb-кремів, проте це не так. Японський візажист Уемура придумав його, працюючи візажистом в Голлівуді. А масове виробництво bb-кремів в Японії і в Кореї почалося з 1985 року.

Що це?

Гідрофільні масло – це продукт, що складається з різних масел, а також емульгатора, який і робить масло гідрофільних – тобто, водорозчинних. Крім масел, гідрофільними бувають бальзами, пінки-масла, желе, сироватки, серветки та інші продукти на масляній основі, що перетворюються при контакті з водою в легко змивається молочко.

У світі людей, захоплених темою краси, прийнято ділити гідрофільні кошти для демакіяжу на олії в основі: мінеральні і рослинні. Якщо ви категорично уникаєте продуктів нафтопереробки в косметиці, вибирайте оливкова, виноградне та інші масла в основі. Для вирішення конкретних проблем за типом шкіри виробники додають в косметику різні екстракти, зволожувачі, вітаміни, однак не варто спокушатися: все, що повинно робити масло – якісно очищувати, не пересушувати шкіру і легко змиватися.

Важливо не забувати: масло – це перший етап очищення шкіри, демакияж, тому навіть продукти з позначкою 2 в 1 (масло-пінка) потрібно або змивати додатково м’якою пінкою, або використовувати як експрес-метод, коли стоїть питання “Очищати або впасти обличчям в подушку в гримі? “.

Всупереч чуткам, гідрофільні масла не забивають пори, оскільки змиваються. Більш того, за принципом “подібне розчиняє подібне”, вони сприяють розм’якшенню сальних пробок в порах, і їх поступового очищенню.

Як використовувати?

Все гідрофільні засоби наносяться на суху шкіру. Це важливо, оскільки при контакті з водою вони починають емульгованих. Масло наноситься на все обличчя, масажується 30-60 секунд, потім ще близько 20 секунд – вологими долонями, після чого змивається водою з пінкою. Якщо ви хочете добре очистити пори від комедонов, продовжите час масажу до 3-5 хвилин, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.