How-to

How-to: очистити пори всього одним засобом

Незважаючи на любов до багатоступінчатому догляду, корейські дівчата знають, як взяти максимум від кожного продукту. Метод глибокого очищення гідрофільним маслом давно відомий, перевірений, любимо і, що головне, ефективний. Рекомендуємо!

Для видалення прикрих сальних пробок з пір знадобиться лише звичне гидрофильное масло і час. Вилийте масло в долоню, не шкодуючи, нанесіть на обличчя і м’яко масажуйте шкіру протягом 5-10 хвилин. Особливо старанні роблять це до 20 хвилин, ледачі хитрують: наносять масло, масажують 5 хвилин, залишають на 10 хвилин, а потім повторюють масаж. Дивно, але всього через кілька хвилин після початку масажу ви відчуєте під пальцями крихітні катаються кульки, а придивившись виявите, що це ті самі пробки з пір.

Jung Saem Mool, директор б’юті-академії для візажистів, відомий експерт в області краси, творець лінії косметики і автор книг, рекомендує використовувати гидрофильное масло наступним чином.

  1. Щедро нанести масло на все обличчя, здійснюючи масажні рухи спершу по росту волосся, а потім – проти.
  2. Змочити маслом ватяну паличку і з її допомогою провести додаткове очищення носа і зони навколо нього, підборіддя і інших місць, схильних до закупорки пір сальними пробками.
  3. Видалити масло з особи за допомогою ватних дисків, змочених теплою водою.

Після очищення не забудьте вмитися пінкою, щоб видалити залишки масла, а після вмивання для посилення ефекту можна нанести глиняну маску, яка звузить очищені пори. З цією ж метою можна використовувати в’яжучий тонер.

Джерела фото – jsmbeauty, Violet Grey.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.