Хімія

Потрібен всім: ніацинамід входить в топ найефективніших інгредієнтів

Now it`s official: ніацинамід входить в п’ятірку найефективніших косметичних інгредієнтів. Про це повідомляють і авторитетні косметологи, і популярний глянець, і уряд Південної Кореї, що регулює функціональність антивікової косметики мінімальними відсотками активних компонентів.

Ніацинамід люблять не тільки за ефективність, але і за багатофункціональність в поєднанні з безпекою: він однаково добре працює з сухою, жирною, проблемною, старіючої шкірою. Цією водорозчинній формі вітаміну В3 присвячена маса досліджень, які доводять його позитивний вплив на шкіру.

  1. Знімає сухість, реактивність, чутливість шкіри з розацеа.
  2. Підвищує кількість жирних кислот, керамідів і білків в роговому шарі, за рахунок чого покращує бар’єрну функцію і знижує трансепідермальних втрату вологи.
  3. Збільшує синтез колагену і тривалість життя фібробластів, скорочуючи зморшки.
  4. Зменшує пори, вираженість постакне, вирівнює мікрорельєф.
  5. Скорочує розмір (на 25%) пігментних плям і освітлює їх (на 35-68%).
  6. Регулює виділення себума, має протизапальну дію на шкіру з акне легкого та середнього ступеня тяжкості, скорочує запалення на шкірі на 60%;
  7. Захищає клітини від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.

Ніацинамід стабільний, Некомедогенний і абсолютно безпечний для будь-якого типу шкіри. Робоча концентрація в косметичних засобах – 2-5%: для загального оздоровлюючого ефекту достатньо зміст компонента в засобі в кількості 2% і використання його протягом місяця, для роботи з акне і гіперпігментацією концентрація повинна становити 4-5%, а використання – 2 3 місяці. Згідно з дослідженнями, крем з 5% Ніацинамід ідентичний засобів з 1% кліндаміцину (антибіотика). Це дозозалежний інгредієнт, тому важливо використовувати його регулярно. Якщо говорити про лікування пігментації, ефект освітлення буде помітний, поки ви користуєтеся продуктом з Ніацинамід. Після виходу з обігу пігментні плями можуть знову потемніти, тому ідеально лікування ідеально проводити курсами, чергуючи кислоти і ніацинамід. Незаперечний плюс – абсолютна безпека для шкіри: на відміну від кислот і ретиноидов ніацинамід не тільки не підсилює реактивність шкіри, але і заспокоює її.

При введенні цього інгредієнта в догляд слід дотримуватися певного правила: чи не поєднувати ніацинамід з кислотами (включаючи кислі форми вітаміну С) і лугом, оскільки вони можуть викликати його гідроліз до нікотиновий кислоти, яка зберігає властивості, але викликає почервоніння і печіння. Робочий діапазон рН – 4-7, тому кошти з Ніацинамід не можна наносити відразу після вмивання лужними пінками і милом, а також після використання кислотних тритментів з низьким pH (робити паузу в 15 хвилин). Якщо до складу одного продукту входить і ніацинамід, і кислоти, то рН в ньому, швидше за все, наближений до фізіологічного 5,5.

Дослідження, що демонструють освітлення пігментованих ділянок при топическом нанесенні Ніацинамід в концентрації 2%.
Антивіковий дію Ніацинамід
освітлення пігментації
Комплексне вплив Ніацинамід на шкіру
Використання Ніацинамід в поєднанні з вітаміном С

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.