How-to

How-to: зробити маску зі звичайного лосьйону

75-річна Чізу Саекі прославилася на весь світ завдяки створеному нею методу зволоження шкіри під назвою “лосьйон-маска”. Вона запропонувала жінкам не просто протирати обличчя лосьйоном, а накладати його як маску, дозволяючи отримати максимальну віддачу від цього косметичного продукту.

Гуру японської косметології має 45-річний стаж в індустрії краси та є автором безлічі методик і книг по догляду за шкірою.

Цінність процедури лосьйон-маска – в простоті, доступності та ефективності. Все, що вам знадобиться, – бавовняна серветка, мінеральна вода, лосьйон і три хвилини часу. Почніть з очищення обличчя гарячою водою (якщо немає протипоказань, можна прикласти на декілька хвилин гарячий вологий рушник. Це дозволить відкрити пори і підготувати обличчя до маски). Потім змочіть серветку водою, нанесіть на неї щедру порцію лосьйону і накладіть серветку на обличчя, залишивши в цьому положенні рівно на 3 хвилини. Ця домашня процедура заспокоює і зволожує шкіру, удосконалюючи її структуру і миттєво роблячи її більш м’якою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.